O nás

Zaměřujeme se výhradně na polyuretan a epoxid. Zkušenosti s pokládkou těchto podlah jsme získali mimo jiné při našem desetiletém působení v Holandsku.

Deset let jsme působili v Holandsku, které je kolébkou litých podlah. Jde o moderní trend v interiérovém designu. Každá podlaha je specifická a vy si tak kupujete exkluzivitu a originalitu, které vám jiné druhy podlah nenabídnou. Mimo samotné podlahy jsem schopni pryskyřice nanést také například na stěny.

Díky svým skvělým vlastnostem se lité podlahy začaly prosazovat i v České republice, kde našim zákazníkům nabízíme naše mnohaleté zkušenosti. Přímo v česku jsme již realizovali desítky projektů od rodinných domů až po velké průmyslové haly. Při naši práci používáme certifikované materiály firmy Arturo, které patří mezi špičku ve svém oboru.

Je klišé říkat, že materiál nemá žádná omezení. I u epoxidových a polyuretanových podlah se najdou podmínky, kdy není vhodné tyto materiály použití. Tyto situace ale nastávají nejčastěji v průmyslovém použití a u domácností se s tím setkáváme velice zřídka.

Pokud se vám materiál a jeho výhody líbí, neváhejte nám zavolat a zeptat se, za to nic nedáte.

Kontakt